פרטים חשובים לצפייה באתר
תיאור

מופעי תיאטרון מוזיקליים לכל המשפחה תחת כיפת השמיים באמפי תיאטרון "הטריבונה" של נמל תל אביב

הכניסה חופשית !

נמל תל אביב, מרחב הבילוי, הפנאי והמסחר המוביל בישראל, ממשיך במסורת מופעי הקיץ לכל המשפחה תחת כיפת השמיים ומזמין את הקהל הרחב ליהנות ממגוון מופעי תיאטרון מוזיקליים ממיטב הרפרטואר של התיאטראות הישראלים:

מתי? ימי שלישי, יולי אוגוסט

12/7 – פלא – עלמה זהר   /   19/7 – ווימבה סימבה   /   26/7 – אקסודוס – תיאטרון אספלט   /    2/8 – דון בדמיון   /    9/8 – התפוזים

שעות פעילות:

17:30-18:30 הפעלות ושיגועים לילדים

18:30-19:30 המופע

איפה? אמפי טריבונה, סמוך לגשר התערוכה, יריד המזרח נמל תל אביב

כמה? חינם

הכניסה חופשית! מס' המקומות מוגבל ועל בסיס מקום פנוי בלבד.

אין כניסה למתחם האירוע עם דברי זכוכית, אלכוהול , כלי נשק קרים או כל דבר אשר יכול לשמש ככלי נשק קר, בעלי חיים, אופנים, סוללות טעינה של אופנים, עגלות, רולרים, וסקייטבורדים (וכל סוג אחר של כלי תחבורה).

פירוט המופעים שיתקיימו באמפי טריבונה:

12/7/2022 – מופע פותח עלמה זוהר- "פלא"  – עלמה זהר במסע מוזיקלי חובק עולם, מלא שמחת חיים וקסם, עם השירים האהובים מאלבום הילדים "פלא"  (שני אינדיאנים, גלגולים, ילד יפה ועוד)

תמונה שמכילה אדם

התיאור נוצר באופן אוטומטי

19.7 ווימבו סימבה- שירת האריות–  מופע אפריקאי מלבב לכל המשפחה. מוזיקה צבעונית ומשמחת, שירים מלאים בסיפור ודמיון, המנוגנים דרך מקצבים אפריקאים ומלודיות קסומות הסוחפות למסע ליבשת הרחוקה. מופע מלבב בשיתוף הקהל.

תמונה שמכילה אדם, קבוצה, לדגמן

התיאור נוצר באופן אוטומטי

26.7   אקסודוס – מופע מוסיקה יוצא דופן, מצחיק ואינטליגנטי . החבורה שהגיעה מארץ רחוקה תנגן מוסיקה מקפיצה משולבת באקרובטיקה וירטואוזית ותשלהב את הקהל עם מנה טובה של צחוק.

בתוך הקטעים המוסיקליים נשזרים גם הסיפורים המצחיקים מהכפר בצ'ורבהסטן הדמיונית (בסגנון קוסטוריצה, בוראט…) כולל הסיפור על הסבא המיתולוגי והקשר שלו לנמל ת"א.

תמונה שמכילה מקורה, אדם, במה

התיאור נוצר באופן אוטומטי

2.8 דון בדמיון- מופע לכל המשפחה –  קלאסיקה מעוררת השראה על חברות, אומץ לב ועל הקו הדק שמפריד בין מציאות לדמיון, עליו הולך דון – דון בדמיון.

תמונה שמכילה אדם

התיאור נוצר באופן אוטומטי

9.8  התפוזים – התפוזים מבצעים את הלהיטים הגדולים של מיטב אמני ישראל, ביניהם – אריק איינשטיין, תמוז, כוורת, גזוז, החלונות הגבוהים, הנשמות הטהורות, אחרית הימים, אריק לביא ועוד רבים וטובים.

תמונה שמכילה אדם, כתום, לדגמן, צבעוני

התיאור נוצר באופן אוטומטי